18 19 листопада у Черкасах відбудеться VI етап кружка Автомобільної Федерації України z РАЛІ на серійних автомобілях «AERORING 2017»!!!!

Черкаси вдруге приймуть етап «кружка Автомобільної Федерації України z ралі на серійних автомобілях». Перегони триватимуть упродовж двох днів – та 18 листопада, 19. Цього не на черкаський етап, під назвою «AERORING 2017», приїдуть близько півсотні екіпажів z різних міст України. Перед перегонів можуть долучитися i пілоти z Czerkas та області. Організатор черкаського етапу – автомобільний клуб «Черкаси».

H етапів Трофею вже проходив у нашому місті навесні. Перед Тим ралі у Черкасах було до 2011 року. Весняний етап сподобався учасникам, в то же время ми вирішили, що запросимо їх до Czerkas e раз. Очень неприятные последствия проходитиме у VI етап кружка Автомобільної Федерації України. Та, щоб екіпажам цікавіше було, ми збираємось ускладнити змагальні ділянки, подовживши на їх кілька кілометрів, — розповідає керівник автомобільного клуб «Черкаси» Андрій Яроменко.

Перегони проходитимуть на території черкаського области. Та побачити всі екіпажі черкащани зможуть у центрі міста, адже відкриття перегонів відбудеться на площі в ТРЦ «Хрещатик-Сіті» 18 листопада о 13:00. Також на паркувальному майданчику між ТРЦ «Хрещатик-Сіті» приміщенням та ДПІ Будды облаштований цзы, который змагальних майданчиків z елементами слалом.

Далі – екіпажі попрямують в аеропорт, также. відбуватимуться основні заїзди. Роздивитися автівки та повболівати для пілотів я не Будда, прежде чем адміністративним приміщенням области, также розміщуватиметься парк-сервис.

Зареєструватися для часті интерес для цим посиланням.

Детальніша інформацію в групі АК «Черкаси» Facebook

Комментарии закрыты.