2. етап Чемпіонату z Дрег гонки у Полтаві

Кто етап Чемпіонату України z дрег гонки відзначівся запеклою боротьбою під пекучим сонцем у Полтаві. Злітна смуга области, в «Полтаве» зустріла пілотів z усіх куточків в Украине: Киев, Полтава, Суми, Харків, Запоріжжя, Прилуки, Кременчука, тощо. У порівнянні z попереднім етапом кількість учасників на старті в кожному z класів збільшилася.

. Аномальные спека створила только нестерпні випробування для кожи присутнього — спортсменів, чтобы та їх вболівальників. Цього раз я в списках не було знайти велику кількість пошел настолько важные фотографии, прізвіщ. И между також учасников були дві дівчини — це Олеся Fox та Олена Бублик, Які змагаються на етапах на рівні z чоловіками та займають призові міста.

Взагалі, офіційними даними зібралося більше ніж 40 пілотів и видовище … відвідало приблизно 2000 вболівальників, що залишились в неймовірному захваті від уровня адреналіну, який зашкалював на старті, само Як i погода довкола.

Організатором було підготовлено багато сюрпризів для присутніх, які дали можливість перепочити пілотам та розважитись глядачам. Наприклад, «Дріфт-таксі» подарували та drive незабутні емоції, чтобы тихо, хто наважився освідчитися у коханні зі сцени. Окремий подарунок було представляет колективом генерального партнера етапу тов «Компанії«Star Line»Тойота Центр Полтава» своєму начальнику Дмитрові Батігіну, який. 16 липня святкував день народження. На Офіційному відкрітті змагання такоже були присутні Секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач та голова комітету дрег гонок FAU Вадим пожелтевшие.

 

Нагадаємо, що наступний етап відбудеться 14 серпня в Черкасах. Черкаси, готуйтесь! Ми їдемо до вас!

Ge-реліз комітету дрег гонок FAU

Комментарии закрыты.