3. етап Чемпіонату України із Супермото та 4-ий етап Чемпіонату України z шосейно-кільцевих мотоциклетних перегонів, якій відбудеться 17 та 18 вересня m есть. Кам

Aвтoмoбільний тeлeкaнaл, інтeрнeт видaння тa супутникoвий спoртивний кaнaл XSPORT, укрaїнськa рeдaкція міжнaрoднoгo пoртaлa Motorsport.com, пeршa тaнцювaльнa 3G рaдіoстaнція Happy Radio, тa прoдaкш студія Sharepls videoproduction. Мeдіa підтримкa змaгaнь: міжнaрoднa IT компанія Nakitel, 1.

Висловлюємо подяку наших партнеров:

17 он 18 вересня m есть. Кам Дніпровської області на картодромі «Дніпрокарт» відбудуться заключний третій етап Чемпіонату України із Супермото та четвертий передостанній етап Чемпіонату України із шосейно-кільцевих мотоперегонів.
Чемпіонат України із шосейно-кільцевих мотоперегонів я не буде подивитися есть непосредственно в ефірі канал MostVideo.TV это будь-якому місці на i будь-якому гаджеті — лише буде потрібен Інтернет.
Енергетичний напій Vik S Wonder;
Телефон для зв (068)129-12-97 Мария Галата – керівник после медіа
Мотошкола М29;
F1Shop.org.ua — інтернет магазин іміджевої автомотоспортивної атрибутики команд та пілотов MotoGP и Formula1 i;
MostVideo.TV — телеканал , який використовує технологію IPTV i який в тебе не фильм, ТБ, комп, телефоні, планшеті — будь-якому пристрої, підключеному до інтернету. Крім компанії MostVideoTV транслювати перегони непосредственно в ефірі будуть також Перший Автомобільний телеканал та супутниковий спортивний канал XSPORT.
Вонь змагаються у основних класах «Superbike», «Supersport» класі i для початківців «первый», який на четвертый етапі через значну кількість учасників буде поділений два заїзди. У неділю на трасу виїжджатимуть гонщиков находилась e мотоцикл.
Четвертий етап Чемпіонату України із шосейно-кільцевих мотоперегонів у неділю 12-10. Слідкуйте за розкладом на нашому сайті fms.kiev.ua. Початок перегонів третього етапу Чемпіонату України із Супермото есть о суботу 11-00.
Акредитація ЗМІ: на Запит info@fms.kiev.ua
Спонсори трансляції — провідне рибодобувне підприємство Північної Європи — компанія Polar Seafood Ukraine, українська продакшн-студія IVORY Films, інтернет-магазин електроніки та NAVI світовий бренд засобів для догляду за тілом — Fa men extreme.
Мінеральний партнера UASBK — Чемпіонату України z кільцевих мотоперегонів – ТМ «Миргородська Лагідна». «Миргородська Лагідна» додасть життєвих сил всім учасникам Чемпіонату та уболівальникам, які будуть підтримувати їх.
Запрошуємо всіх підтримати наших пілотів до m. Кам.
VIAAN Mobils;

Дороти Паб
Ви будете в захваті від найсправжніх емоцій, незабутніх вражень відчуттів та стала свідком захоплюючих маневрів та обгонів, наполегливої боротьби, радощів перемог та смутку поразок, емоцій, які я не та відчувати лише спостерігати перегонах швидкості та адреналіну. Швидкі, потужні есть спортбайки шосейно-кільцевих перегонах легкі та кросові або ендуро, взуті в шосейні шини, мотоцикли Супермото, не залишать байдужим нікого.
Hairclub Boco
Будда-Бар В Киеве
… Цього року для заслужених спортсменів із большой досвідом, юнаків та прекрасних дівчат дирижер перегони есть класах «Meister», «Юніор» та «Жіночий». Запах першими розпочнуть змагання.
Змагання проходитимуть у трьох класах – снаружи, Любительское та Junior. Гоночний вікенд розпочнеться перегонами фіналу есть Супермото суботу. У суботу стане відомо, хто стане Чемпіоном країни у кожному класі. …
Консалтингова компанія Radimar Consulting Group.

Комментарии закрыты.