8-9 липня у Дніпрі — Ралі «Авіаторське»

Зaпрoшуємo усіx фaнaтів гoнки прийняти учaсть у 3 eтaпі кружкa FAA h рaлі нa сeрійниx авто «АВІАТОРСЬКЕ», що пройде 8-9 липня у Дніпрі.

Нова траса z грунтовим покритям загальною дистанцією у більш ніж 40 м стане справжнім випробуванням для екіпажу та подарує незабутні враження від участі у змаганні.

Після рекомендуется, чтобы начать на сніжному покритті, та продовженню на асфальті учасникам пропонують повернутися до класичного ралійного ущільненого подкладка. Траса довжиною майже 6 кілометрів має різноманітний погода, vid швидких прямих до учасників закручених зв та багатьох трамплінів.

Отже кожен бажаючий може прийняти участь у змаганні, ознайомитися z документацією та зареєструватися на сторінці змагання онлайн або.

В программе змагання почнеться у суботу 8 липня z i адміністративних технічних перевірок, після яких пілоти відправляться на ознайомлення z трасою. Безпосередньо змагальна частина відбудеться у неділю 9 липня на трасі «Дніпро-Кросс», также титуловані ралісти та їх менш досвідченні колеги на серійних авто проходитимуть специальные ділянку 3 рази у двох напрямках.

Запрошуємо усіх фанатів ралі долучитися до святой есть гонки якості учасників або вболівальників.

Усі бажаючі можуть прийняти участь.

1.1 Регламента ралли «Авиаторское».pdf (676 КБ) скачать

1.2 организатор Информационный бюллетень № 1.в формате pdf (713 KB) скачать

2.1 индивидуальные формы заявки.doc (105 КБ) скачать

Другие новости автоспорта в Украине и мире >>

Комментарии закрыты.