8 та 9 жовтня 2016 року в київському автодромі «Чайка» проходитиме п заключний етап Чемпіонату України із шосейно-кільцевих мотопергонів!

… Eсть нeдільниx зaїздax визнaчяться пeрeмoжці усіx клaсів i кoмaнд, які приймaли учaсть у цьoгoрічнoму чeмпіoнaті. Стaнуть відoмі імeнa чeмпіoнів крaїни клaсів «Superbike», «Supersport» тa «Superstock».

Гoнщикoв, кoтрі впeршe цьoгo рoку вирішили перевірити их мотоперегонах, приймаючи участь у змаганнях класу «первый» минулий сезон стали більш досвідченими, отже боротьба за першість у цьому класі буде не менш завзятою, ніж між іншими учасниками.

Потому что фінальними подіями на кусок, дадим буде спостерігати есть непосредственно в ефірі, не виходячи із дома підтримки в целом медіа партнер чемпіонату компанії MostVideo.TV.

MostVideo.TV — телеканал , який використовує технологію IPTV i який в тебе не фильм, ТБ, комп, телефоні, планшеті — будь-якому пристрої, підключеному до інтернету.

Трансляцію Чемпіонату України z шосейно-кільцевих мотоперегонів фильма, мы дадим, у будь-якому місці на i будь-якому гаджеті — лише буде потрібен Інтернет!

Крім компанії MostVideoTV транслювати перегони непосредственно в ефірі будуть також Перший Автомобільний телеканал та супутниковий спортивний канал XSPORT.

Для бажаючих дивитись прямий ефір безпосередньо у закритому паддоку в комфортній VIP зоні від ексклюзивного партнера UASBK — Будда-бар Киев Будда організовано перегляд в онлайн-трансляції большой на екрані.

Спонсори трансляції — провідне рибодобувне підприємство Північної Європи — компанія Polar Seafood Ukraine, українська продакшн-студія IVORY Films, інтернет-магазин електроніки NAVI та світовий бренд засобів для догляду за тілом — Fa men extreme.

Медіа підтримка змагань: міжнародна IT компанія Nakitel, 1. Автомобільний телеканал, інтернет видання та супутниковий спортивний канал XSPORT, українська редакція міжнародного портала Motorsport.com, перша танцювальна 3G радіостанція Happy Radio, продакш студія Sharepls videoproduction автомобільний та інтернет-портал AutoRia.

Мінеральний партнера UASBK — Чемпіонату України z кільцевих мотоперегонів – ТМ «Миргородська Лагідна». «Миргородська Лагідна» додасть життєвих сил всім учасникам Чемпіонату та уболівальникам, які будуть підтримувати їх.

Ale ie e!

Серед глядачів будуть розігруватись цінні призи та подарунки від наших партнерів. На всіх уболівальників чекатиме виставка мотоциклів, региона продажи спортивної сувенірної материалы, авто -, мото — та супутніх товарів. Також будуть представлені спортивні мотошколи, я тоже не Будда поспілкуватись із досвідченішими тренеров із країни мотоперегонів.

Гості чемпіонату стануть свідками захоплюючого шоу стант-байкерів и наймолодших уболівальників буде облаштована спеціальна окрема дитяча ігрова площадка.

И завершенню етапу ми дізнаємось, хто став найкращим серед спортсменів із большой досвідом класу «Meister», серед юних учасників класу «Юніор» та прекрасних дівчат класу «Жіночий». Не дивлячись на осінню погоду, «Чайці» буде спекотно, адже швидкі, потужні спортбайки, які дарують найсправжні емоції i незабутні враження, змусять забути про это що літо залишилося позаду.

Не пропустите одне із найяскравіших подій цього рекомендуется!

Початок перегонів у неділю о 11-30. Слідкуйте за розкладом на сайті fms.kiev.ua.

Висловлюємо подяку наших партнеров:

  • F1Shop.org.ua — інтернет магазин іміджевої автомотоспортивної атрибутики команд та пілотов MotoGP и Formula1 i;
  • Компанія элиты;
  • VIAAN Mobils;
  • Мотошкола М29;
  • Енергетичний напій Vik S Wonder;
  • Консалтингова компанія Radimar Consulting Group;
  • Будда-Бар В Киеве;
  • Concert.ua;
  • Hairclub Boco;

Акредитація ЗМІ:

Запит на info@fms.kiev.ua

Телефон для зв (068)129-12-97 Мария Галата –керівник после медіа

Комментарии закрыты.