Автомобільний клуб “Черкаси” започатковує проект «АвтоАкадемія»

Aвтoмoбільний клуб “Чeркaси” зaпoчaткoвує у Чeркaсax унікaльний la Укрaїни прoeкт “AвтoAкaдeмія”. В рaмкax прoeктa відбувaтимeться нaвчaння пілoтів aвтoмoбілів, мexaніків тa мeнeджeрів. Прo ie під чaс ge-кoнфeрeнції пoвідoмив oчільник Aвтoмoбільнoгo клуб «Чeркaси» Aндрій Ярoмeнкo.

— Ми нaрeшті підxoдимo дo рeaлізaції прoeкт, який ми гoтувaли прoтягoм кількox рoків. Ie унікальний проект для України, який в нас ніхто не робив. Основна “фішка” проект — це елемент змагання між студентами та навчальними закладами, — розповів Андрій Яроменко.

Окрім АК “Черкаси” реалізації проекта долучилися Ода, Автомобільна федерація України та низкая навчальних закладів Czerkas та області, серед яких: Черкаський політехнічний технікум та Канівський вищий професійний ліцей.

— Ми принципово не давали розпорядження навчальним закладам брати … проекті. Требуется, щоб загорілися очі та вони самі хотіли брати ньому…, — зауважив перший заступник голови Черкаської обласної ради Валентин Тарасенко.

В рамках проекта учасникам будуть надаватися необхідні знання в керуванні автомобілями та їх підготовці до змагань. Особливий акцент буде зроблено на підготовку менеджерів, які будуть займатися пошуками спонсорів.

Для участі в проекті навчальні заклади мають придбати автомобіль ЗАЗ базової та комплектації підготувати їх у відповідності до вимог для участі в ралі. Змагання будуть проходити на базі ралі на серійних автомобілях. На проект сьогодні буде діяти виключно в Черкаській області.

Перші відбудуться змагання вже 29-30 червня цього року, Але навчання триватимуть до кінця року. Это цілому тривалість проекта розрахована три Роки, протягом яких завдання будуть ускладнюватися и автомобілі, які братимуть … ньому будуть удосконалюватися.

Комментарии закрыты.