Божевільний Майк вулицях Свіндона (Великобританія)

Здeсь крaсивo: бaгaтo зeлeні, пaгoрби i xoрoші люди. o Вeликoбритaнію? Ли oбoв сюди пoвeрнeмoся! Aлe зaгaлoм, здeсь пoxoж нa Нову Зеландію: ніхто не ожидание чуда, оскільки на вулиці все буде навпаки. Які враження? Що ты говоришь? Місцеві забагато говорять про погоду.
Розширюючи географію, Майк відвідав Англію, щоби влаштувати дрифт, круговые перехресті в Свіндоні. Крім гоночних треків, его кар Майк Віддетт проїхав новозеландськими гірськими диапазоны i«, давая Кута» замерзлому японському озері.
Але цього року ми їдемо z машиною в Південну – Африканская Республика- влаштуємо там епічний проект! H нетерпінням чекаю на ie, ніколи не був пар. По побачимо BadBul в дії? Він стояв в гаражі z 2014-го.
Востаннє я їздив на ній 2014 році, коли переміг Red Bull Drift Shifters. Трироторний двигателя, потужна турбіна Гаррет GTX45 i близько 800 «сила» задніх двигателя. Розкажи детальніше о моей RX-8. Ie дуже красиво подія, i won очень змінилася два Роки, если я виступав там RX-7. Z 2016 принес ли BadBul до Великобританії, щоби покататися на Гудвудському фестивалі швидкості.

 
Як Тоби ie перехрестя? Я постарався проїхати його на максимальній швидкості один бік, а потім в інший. Дуже складне i заплутане. Одне z найбільш божевільних, що я бачив у житті!
Дивись, Як дрифтер Майк Віддетт z, потому что найскладніших розв Великобританії.
 
 
Майк розповів нам про машину зйомки i враження від Великобританії. Новозеландський drifter проїхав вулицями Свіндона 800-сильній Mazda RX-8 BadBul, кермом якої він переміг Red Bull Drift Shifters 2014-му. Майк вибрав вкрай непросту ділянку z дренажними каналы, чрезмерное висоти i асфальтованими острівцями.

Складная було їхати в цим перехрестям? Я постарався, щоби все було динамічно. Звичайно, були i труднощі: крышки i решітки, перепади висоти i бордюри. Я ніколи не їду в 99%. Это ми знімаємо відео, викладаюся на повну. На перехресті я ставив машину на санях четвертій передачі ie и висока швидкість.

Інформація: www.redbull.com
 

Комментарии закрыты.