Чернівці готуються приймати Чемпіонат Світу z 2017 мотокросу

У Чeрнівeцькій Oдa oргкoмітeт oбгoвoрив прoвeдeння Чeмпіoнaту світу z мoтoкрoсу — 2017 у Чeрнівцяx.

Нaрaзі oснoвним завданням організаторів проведення українського етапу Чемпіонату Світу z мотокросу 2017 º інформування населення міста, області та Украина, про проведення відповідних змагань.

Параллельно, період Чемпіонату Світу — 2017 (5-7 травня), планується провести фестиваль технічних видів спорт, культурну програму та змагання z мотокросу atv класах та в Соло.

Михаил Ротар, співоргназіатор змагань, розповів, що до підготовки та проведення Чемпіонату Світу z мотокросу в 2017 у Чернівцях планується залучити 300 осіб суддівського сотрудников та. Основний суддівський склад остаточно буде затверджений після міжнародного семінару суддів світової федерації (FIM), який також відбудеться у Чернівцях17-18 березня.

«Першому етапі є важливим спілкування z представниками країн-учасниць Чемпіонату Світу 2017, враховуючи, в частности, в 3-річну перерву України у проведенні відповідних змагань та військові дії на Сході країни. Учасники мають бути впевнені, що їх безпеці нічого не загрожуватиме», — запевняє Михаил Ротар.

Довідка: Чемпіонат Світу z мотокросу 2017 мотоцикл инвалидной коляски h відбуватиметься 5-7 травня в місті Чернівці на трасі Міжнародного спорт центре «Суперкрос» — найкращій спеціалізованій українській трасі для проведення змагань z технічних видів спорт, Як єдиною на Україні має відповідні ліцензії міжнародних федерацій мотокросс.

Комментарии закрыты.