Мото дрифт, замерзлому озері

Литoвський стaнт-Рaйдeр Aрунaс Гібeжa, пoкaзывaя, трeбуeтся Як їздити в зaнoсі бaлтійським снігoм. Aрунaс Гібежа – h найтитулованіших стант-райдерів в странах Балтии. Это yogo послужному списку anna apartments, на Vertical Трикс i European Европейский SBF Stunt Competition (Великобританія), Stunt Riding Еврокубок (Литва) i Bulgarian Stunt Competition (Болгарія). Крім, Арунас брав участь у величезній кількості стант-шоу, в то же время числі в зимовий час.

Надихнувшись засніженими сцены Аукштайтского національного парке, розташованого на 100 км на північ від Вільнюса, Райдер вирішив показати, Як він віртуозно керує прокат, сніговому заносі. На території цього заповідника розкидані 126 озер, з мережею струмків i малих річок. Також здесь розташований відомий в Литві Бурбішкский маєток, споруджений 1853 році в стилі неокласицизму.

Дочекавшись, коли снігова буря вщухне, Арунас осідлав спортивний Kawasaki Ninja 636, укомплектований спеціальними зимовими шинами, i подріфтив озере Рубікяй i дворы замка. Хоча на вулиці було -12 °C, в деяких частинах озеро лід був розбитий, на i виходила на поверхню. H огляду на те що Арунас мчав зі швидкістю до 80-100 М/Год, знімальній команді доводилося використовувати страхования випадок, этот гонщик піде під воды.

 

Відео вийшло епічним. Відкривай на його повний экран!

Інформація: www.redbull.com

Комментарии закрыты.