Якими перевагами володіють біксенонові лінзи?

Останнім часом ксенонові продукті стали особливо популярними серед водіїв. І хотілось б сказати, що це доволі заслужено. По-перше, вони мають більш триваліший період експлуатації. По-друге, максимально ефективно освітлюють дорожнє покриття. Однак слід зазначити, що занадто яскравий світ не завжди підходить для водіїв. На сам перед він попросту засліплює інших учасників руху. Це може призвести до доволі неприємних наслідків.

Для регулювання світлового пучка необхідно задіяти спеціальні продукти, які носять назву «лінзи біксенону». Саме вони зможуть сфокусувати потік світла та відрегулювати його потужність.

Авжеж, на ринку представлена велика кількість подібних пристроїв, які відрізняються між собою не тільки брендом, а ще й деякими параметрами. Однак є три елементи, якими оснащаються усі представлені вироби. По-перше, це стальний корпус. По-друге, сам лінзований елемент. По-третє, шторка, яка відповідає за переключення ближнього та дальнього світла.

Давайте з вами розберемося, чому ці продукті називаються біксеноновими. Основним елементом подібної конструкції вважається саме шторка. Саме вона формує ближнє світло, а також дальнє при необхідності. Це виглядає так – частина світла за допомогою шторки закривається при активуванні ближнього світла, а при переключенні на дальнє світло вона опускається повністю.

Спеціалісти прийшли к висновку, що будь який автомобіль може бути оснащений біксеноновими лінзами. Головне, щоб розмір цих продуктів співпадав із самим гніздом фари. Найбільш популярними являються розміри від 1,8 до 3 дюймів. Якщо говорити про мініатюрні прилади, то їх в основному монтують в мотоциклах або у противотуманній оптиці машини. Однак, як правило, вони використовуються із декоративною метою. Що стосується лінз із більшими розмірами, їх використовують для більшості транспортних засобів.

Також на ринку можна зустріти елементи, які йдуть в комплекті із ангельськими очами. Безперечно, це дуже круто виглядає. Тому якщо ці продукти будуть встановлені на автомобілі, це значно відобразиться на його зовнішньому вигляді.

Колись ангельські оченята установлювались лише на автомобілі БМВ. Однак сьогодні ситуація дещо змінилася. Тепер кожен володар може з легкістю модернізувати систему освітлення транспортного засобу за допомогою біксенонових лінз із ангельськими оченятами.

Подібні пристрої випускаються в різних кольорах. Тому кожен автомобіліст зможе підібрати для своєї машини найбільш підходящі за кольором фари.

Якщо перед покупкою цих продуктів у вас виникли питання, ви їх завжди зможете задати кваліфікованим фахівцям спеціалізованої компанії.

Комментарии закрыты.